BODRUMLU YELKENCİLER MİLLİ TAKIM KAMPINA DAVET EDİLDİ

0
38

22-29 Ocak 2018 tarihleri arasında Fethiye’de düzenlenen Kış Kupası yarışları sonucunda, Bodrum’da bulunan yelken kulüplerinin sporcuları çeşitli kategorilerde Milli Takım aday kamplarına çağrıldı.
Milli Takım aday kamplarına Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Turgutreisspor ve Era Yelken Kulübünden sporcular optmist, optimist junior, laser ve 420 kategorilerinde katılacaklar.
Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi sporcularından Kemal Ege Özgün,  11-17 Şubat 2018 tarihlerinde Optimist Milli Takım Aday Kampına, Oğuz  Önal, 18-24 Şubat 2018 tarihlerinde Optimist Junior Milli Takım Aday Kampına, Efe Ağan, 14-18 Şubat 2018 tarihlerinde Laser Radial Milli Takım Aday Kampına, Osman Sanlı ve Batu Özonur ise, 14-18 Şubat 2018 tarihlerinde Laser 4.7 Milli Takım Aday Kampına davet edilirken, Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi antrenörlerinden Volkan Acele Laser Milli Takım kampında, Harun Özçelik ise Optmimist Milli Takım kampında görev alacak.


Turgutreisspor’dan ise Yiğit Yalçın Çıtak ve Umut Eyriparmak Laser 4.7 Milli Takım Aday Kampına, Bilge Nur Yazıcı ise Optimist Milli Takım Aday Kampına davet edildi. Era Yelken kulübünden ise Defne Ünaldi Optimist Junior Milli Takım Aday Kampına, Mert Kaan Eşit Laser 4.7 Milli Takım Aday Kampına, Efe Tulçali – Derin Öner bir ekip ve Umut Kartal – Ali Beren Adamcil bir ekip olmak uzere 420 sınıfında kamplara katılacaklar.
Şubat ayı içerisinde düzenlenecek kamplar ise Çeşme Paşa Limanı Tesislerinde gerçekleşecek.

Paylaş
Önceki İçerikİrlandalı cinayetinde 2 kardeşe ceza
Sonraki İçerikBAŞKAN KARAKAYA, “ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI” DEDİ
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here