bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BODRUMLU YARIŞÇI SEMİNER KONUĞU

REKLAM ALANI

Bodrum’da yaşayan sporcu Gökçen Kabaş, yarışçı olmak isteyenler ve güvenli motosiklet kullanımı konusunda düzenlenen ve geliri Koruncuk Vakfı’na bağışlanacak  bir seminerde deneyimlerini anlatmak üzere seminer konuğu olarak İstanbul’a gidiyor.
Bodrum’u motosiklet rallilerinde temsil eden ve Aldığı başarılarla her yarıştan gururla dönen Gökçen Kabaş, Türkiye Enduro Motosiklet yarışlarında aldığı derecelerle 2016 Yılında Bayanlar kategorisinde Türkiye Enduro Motosiklet Şampiyonu olarak, kupayı Bodrum’a getirmişti. Şampiyonluğun ardından hız kesmeden ülke genelindeki rallilere katılan ve erkek egemen bir sporda tek kadın olarak yarışarak başarı grafiğini yükselten Gökçen Kabaş, 5S Riders tarafından düzenlenen motosiklet eğitim seminerine konuk konuşmacı olarak katılacak.
22 Aralık tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek olan konferansta yaşadığı deneyimleri paylaşacak olan Gökçen Kabaş, Motosiklete gönül veren kadın erkek her katılımcının sorularını da yanıtlayacak. Eğitim seminerinden elde edilecek gelirin korunmaya muhtaç çocuklar için Koruncuk Vakfı’na bağışlanacağı seminer 3 saat sürecek.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ