BODRUMLU YARIŞÇI SEMİNER KONUĞU

0

Bodrum’da yaşayan sporcu Gökçen Kabaş, yarışçı olmak isteyenler ve güvenli motosiklet kullanımı konusunda düzenlenen ve geliri Koruncuk Vakfı’na bağışlanacak  bir seminerde deneyimlerini anlatmak üzere seminer konuğu olarak İstanbul’a gidiyor.
Bodrum’u motosiklet rallilerinde temsil eden ve Aldığı başarılarla her yarıştan gururla dönen Gökçen Kabaş, Türkiye Enduro Motosiklet yarışlarında aldığı derecelerle 2016 Yılında Bayanlar kategorisinde Türkiye Enduro Motosiklet Şampiyonu olarak, kupayı Bodrum’a getirmişti. Şampiyonluğun ardından hız kesmeden ülke genelindeki rallilere katılan ve erkek egemen bir sporda tek kadın olarak yarışarak başarı grafiğini yükselten Gökçen Kabaş, 5S Riders tarafından düzenlenen motosiklet eğitim seminerine konuk konuşmacı olarak katılacak.
22 Aralık tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek olan konferansta yaşadığı deneyimleri paylaşacak olan Gökçen Kabaş, Motosiklete gönül veren kadın erkek her katılımcının sorularını da yanıtlayacak. Eğitim seminerinden elde edilecek gelirin korunmaya muhtaç çocuklar için Koruncuk Vakfı’na bağışlanacağı seminer 3 saat sürecek.

Paylaş
Önceki İçerikÖMER ÖZMEN: DP PARTİ HAREKETİMİZİN BAŞLANGIÇ NOKTASIDIR…
Sonraki İçerikBodrum’da ev yangını
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here