bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BODRUMLU TURİZMCİLER PARİS’TEN MUTLU DÖNDÜ

BODRUMLU TURİZMCİLER PARİS’TEN MUTLU DÖNDÜ
REKLAM ALANI

BODRUM Yarımadası Tanıtma Vakfı yetkilileri Paris IFTM Top Resa Turizm Fuarı’nda stant açarak ikili görüşmelerde bulundu.

Fransa’nın lider tur operatörü Fram, Karavel Holding Ürün Satış Müdürü Joseph Allam, Peninsula Tour Satış ve İş Geliştirme Müdürü Kayıhan Süer ile birlikte Paris IFTM Top Resa Turizm Fuarı’nda Bodrum standını ziyaret etti. Peninsula Tours işbirliği ile yapılacak çalışmalar sonucunda 2018 yılı turizm döneminde haftada iki uçağın Bodrum’a inmesinin planlandığını belirten Bodrum Belediyesi ve Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı Başkanı Mehmet Kocadon, dünya turizminin 3 yıldır artan küresel terör saldırıları nedeniyle gerileme yaşadığını, bu olumsuz durumdan etkilenen ülkelerin başında da Türkiye’nin geldiğini söyledi. Kocadon “Fransa’dan Bodrum’a gelecek turist sayısını artırmak amacıyla Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı yetkilileri 26-29 Eylül 2017 tarihleri arasında katıldıkları Paris IFTM Top Resa Turizm Fuarında destinasyon tanıtımının yanında tur operatörleri ile de görüşmeler yaptı ve olumlu gelişmeler yaşandı. Önümüzdeki yıldan itibaren Bodrum’da daha çok Fransız turist göreceğiz” dedi. Bodrum standında yapılan tatil çekilişinde Müskebi Tatil Köyü’nden iki Fransız turiste birer hafta tatil, Barbaros Yachting’ten bir hafta mavi yolculuk ve Wisdom & Bluedays Travel tarafından Gündoğan’da dört kişiye bir haftalık tatil hediye edildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ