Bodrum’dan Denizlili Tekstilcilere Teşekkür

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfında Çanta yapımı için ham kumaş hediye eden Denizlili kumaş üreticilerine teşekkür plaketleri verildi.

Bodrum Ticaret Odası Genel Sekreteri Fuat Önder, Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ağan, TırhandilCup organizasyonunda gönüllü olarak yürüttükleri Sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Denizli Ticaret Odası ile ortaklaşa çalışarak Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Tekstil Atölyesinde çanta üretilmek üzere ham bez kumaş bağışında bulunan fabrikaları ziyaret etti.

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, Başkan yardımcısı Melek Sözkesen ve Oda üyelerinin ziyaretinin ardından Sevinç Tekstil’in sahibi Feridun Sevinç’i, Sürü Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Şirketinin sahipleri Mehmet Ali Sürü ve kızı Ebru Sürü, Süzer Tekstil’in sahipleri Ali Süt ve Ahmet Süt’ü ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Kurum Müdürü İlknur Şengül, öğrencilerin hazırladıkları seramik plaketleri ile Tekstil Atölyesinde üretilen ham bez çantalar ve Bodrum Ticaret Odasının hazırlamış olduğu Bodrum temalı hediyeleri taktim ettiler.

leave a reply

Reendex

Must see news