Bodrum’da yakıt tankında yangın

Bodrum'da bir otelin bahçesinde bulunan yakıt tankında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü.

0
23
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, fuel oil yakıt tankında çıkan yangın itfaiyenin müdahalesiyle kontrol altına alındı. ( BODRUM EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ - Anadolu Ajansı )
Bodrum’da, fuel oil yakıt tankında çıkan yangın itfaiyenin müdahalesiyle kontrol altına alındı. (Anadolu Ajansı )

Bodrum’da fuel oil yakıt tankında çıkan yangın itfaiyenin müdahalesiyle kontrol altına alındı.

Torba Mahallesi’nde bir otelin bahçesindeki yakıt tankında dumanların yükseldiğini görenler, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen itfaiye ekibi alevlere müdahale etti. Yangın söndürme çalışması sırasında polis ekipleri de çevre güvenliğini sağladı.

Yangın, ekiplerin müdahalesiyle etrafa yayılmadan kontrol altına alındı. Polis, yangının çıkış nedeniyle ilgili soruşturma başlattı.

Paylaş
Önceki İçerikMuğla’da muhtarlar uyuşturucu için bilgilendirildi
Sonraki İçerikBodrum’da uyuşturucu operasyonu
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here