Bodrum’da yakalanan terör örgütü üyesi adliyede

0
MUGLA'NIN BODRUM ILCESI OTAGARINDA YAKALANAN PKK/ KCK TEROR ORGUTU UYESI H.K. (ORTADA) , POLISTEKI ISLEMLERININ ARDINDAN ADLIYEYE SEVK EDILDI.(FOTO: NILUFER DEMIR / BODRUM, DHA)

BODRUM otogarında yakalanan PKK/ KCK terör örgütü üyesi H.K., polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Büro Amirliği ekipleri, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde öğrenci iken PKK/ KCK terör örgütüne katılan ve hakkında Cizre 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından silahlı terör örgütüne üye olma suçundan yakalama kararı bulunan H.K.’nin dün Bodrum’da olduğunu tespit edip, onu takibe aldı. H.K., gittiği Bodrum Otogarı’nda yakalanıp, gözaltına alındı. Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından H.K., Bodrum Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünde geçirilip, adliyeye sevk edildi.

 

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da tarihin güçlü kadınları anlatıldı
Sonraki İçerikBodrum Cemevi açıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here