Bodrum’da uyuşturucu şüphelileri adliyede

0
BODRUM NARKOTIK SUCLARLA MUCADELE GRUP AMIRLIGI TARAFINDAN GERCEKLESTIRILEN OPERASYONDA YAKALANAN 8 KISI, ADLIYEYE SEVK EDILDI.(FOTOGRAF: DHA - NILUFER DEMIR / BODRUM)

BODRUM’da, uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda yakalanan 8 kişi, işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi.
Bodrum’da uyuşturucu sattığı belirlenen 10 şüphelinin yakalanması için operasyon düzenlendi. Şüphelilerin, Aydın ve İzmir illerinden getirdikleri uyuşturucuyu Bodrum’da piyasaya sürdüklerinin tespit edildiği belirtildi. Şüphelilerin ev ve iş yerlerine geçen pazartesi günü yapılan baskında 8 kişi gözaltına alınırken, 1 ruhsatsız tabanca ile bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi. Zanlılar bu sabah, adliyeye sevk edildi. Diğer 2 şüpheliden 1’nin yakalanması için çalışmalar devam ederken, 1 kişinin de askerde olduğu öğrenildi.

Paylaş
Önceki İçerikAK Parti’li Öztürk’ten, Gökova Körfezi açıklaması
Sonraki İçerikMilas’ta bir ayda ikinci fuar açıldı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here