bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’da Taşınır Mal İşlemleri ve Satınalma Eğitimi

Bodrum’da Taşınır Mal İşlemleri ve Satınalma Eğitimi
dr mehmet aşık

Muğla Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Taşınır Mal İşlemleri ve Satınalma Eğitimi 22-23 Ekim tarihlerinde pandemi kurallarına uygun olarak Bodrum’da yapıldı.
Eğitimin Açılış konuşmasını yapan İl Müdürümüz Seyfi BOZÇELİK, Kamuda kaynakların tasarruflu kullanılmasının önemine değinirken verimliliğin kaynakların etkin kullanılmasıyla sağlanacağını ifade etti. Konuşmasında kurum olarak önemli hizmetlerde bulunduğumuzu kurumsal aidiyet ve kurum kültürünün oluşması için bu eğitimlerin önemini vurguladı. Bundan sonraki süreçte kurum müdürlerini, müdür yardımcılarını ve tüm personeli kapsayacak şekilde eğitimlerin devam edeceğini belirtti. “Kurumumuzun, yapacağı iş ve işlemlere doğru ve yerinde karar vererek daha iyi hizmet veren, yeterli bilgi ve birikime sahip çalışma arkadaşlarımla daha kaliteli hizmet verileceğine inanıyorum. Eğitimin başarılı geçmesinin temenni ediyor, katkı sağlayan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Eğitim kapsamında İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarımızda görevli idareci ve personelimize, 5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi Kanunu Kapsamında Taşınır Mal Yönetmeliği uygulalamalı anlatımı, Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi (KBS) üzerinden Taşınır Mal İşlemleri, Kamu Taşıtları Yönetim Bilgi Sistemi (TBS) ile ilgili uygulamalar, Taşınır Mal Yönetmeliği ve yeni değişiklikler anlatılarak oturumların her bir bölümünde sunumlardan sonra soru cevap şeklinde katılımcıların değerlendirmeleri ve soruları alınarak konu derinlemesine tartışıldı.
Oturumların ardından 2. Günün sonunda katılımcılara sertifikalarının verilmesiyle eğitim sona erdi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ