Bodrum’da Talih Kuşu kimin başına kondu?

Süper Loto'dan 6 bilen talihli merak konusu oldu. 10, 11, 22, 24, 42 ve 43 sayılarıyla kuponun yatırıldığı bayi önünde hareketlilik yaşandı. 

0
28
Bodrum’da, Süper Loto’dan 6 bilen talihli merak konusu oldu. 10, 11, 22, 24, 42 ve 43 numaralarının bulunduğu kuponun yatırıldığı bayi önünde hareketlilik yaşandı.

Bodrum’da, Süper Loto’nun 593’üncü hafta çekilişinde 6 bilen talihli merak ediliyor.

Milli Piyango İdaresinin, talihlinin kuponunu Bodrum’da yatırdığını açıklamasının ardından vatandaşlar talihliyi merak etmeye başladı. 11 hafta devreden büyük ikramiyeyi kazandıran 10, 11, 22, 24, 42 ve 43 numaralarının bulunduğu kuponun yatırıldığı bayi önünde hareketlilik yaşandı.

Bazı vatandaşlar bayiye gelip kuponlarının kontrol ettirdi. Kazandıran numaraları öğrenip kuponlarına daha sonra bakacaklarını söyleyenler de oldu.

6 bilen 1 kişinin, 26 milyon 181 bin 291 lira ikramiye kazandığı kuponun yatırıldığı bayinin işletme ortaklarından Emrah Erbektaş, “Biz de şaşırdık mutlu olduk. Kime çıktığı yakın zaman da belli olur.” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikTurizmde okul ve sektör buluştu
Sonraki İçerikBodrumspor – Bayrampaşa: 4-3
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here