Bodrum’da selde sürüklenen araçlar kamerada

0
39

Bodrum’da, sel sularının sürüklediği kamyonet ile hafif ticari araç, cep telefonu kamerasına yansıdı.
Dere Sokak’ta park halindeki bir kamyonet ile hafif ticari aracın sürüklendiği anlar, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Görüntülerde, sel sularının devirerek sürüklediği araçlar bir süre sonra kameranın görüş açısından çıktı.
O anlara tanık olan vatandaşların ise araçların birinin içerisinde insan olduğunu düşünerek, kısa süreli panik yaşaması dikkati çekiyor.
Muğla’nın Bodrum ilçesinde dün etkili olan sağanak nedeniyle 20’ye yakın ev ve iş yerini su basmış, cadde ve sokaklarda sürüklenen 10’dan fazla araç kullanılamaz hale gelmişti. Torba Mahallesi’nde denize sürüklenen 4 otomobil ekiplerce kurtarılmış, yağışla sürüklenen irili ufaklı taşlar yüzünden kapanan Bodrum-Milas karayolunun bir bölümü ekiplerin çalışmasıyla yeniden açılmıştı.

Paylaş
Önceki İçerikÖzalın, “Bodrum aşığıyım”
Sonraki İçerikGöçmenleri taşıyan tekne battı: 1 kişi öldü
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here