Bodrum’da şehitler için lokma döktürüldü

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğünce şehitler için lokma döktürüldü. Bodrum Belediye Meydanı'nda kurulan tezgahta hazırlanan lokmalar, Muğla Emniyet Müdür Yardımcısı Osman Karar ve Bodrum Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu tarafından vatandaşlara dağıltıldı. 

0
Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğünce şehitler için lokma döktürüldü. Bodrum Belediye Meydanı'nda kurulan tezgahta hazırlanan lokmalar, Muğla Emniyet Müdür Yardımcısı Osman Karar ve Bodrum Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu tarafından vatandaşlara dağıltıldı. ( Osman URAS - Anadolu Ajansı )
Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğünce şehitler için lokma döktürüldü.

Bodrum Belediye Meydanı’nda kurulan tezgahta hazırlanan lokmalar, Muğla Emniyet Müdür Yardımcısı Osman Karar ve Bodrum Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu tarafından vatandaşlara dağıltıldı.

Yaklaşık 750 kişilik lokma dağılırken, bazı vatandaşların dua ettiği görüldü.

Vatandaşlardan Aşıl Altınkaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, şehitlerin kıymetinin bilinmesi gerektiğini ifade ederek, “Ruhları şad olsun.” dedi.

Paylaş
Önceki İçerikDepoda 5 gün mahsur kalan kedi kurtarıldı
Sonraki İçerikMarmaris’te sağanak ulaşımı olumsuz etkiledi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here