bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’da ‘Sanatsal Dokunuş’

Bodrum’da ‘Sanatsal Dokunuş’
allkaria

Ressam Burcu Erkal Salman’ın organize ettiği “Sanatsal Dokunuş’’ adlı 2019 Yaz Karma Sergisi Bodrum’da açılıyor. Sergiye 14 sanatçı resim, seramik ve mozaik eserleri ile katılıyor.
Karma serginin amacının “Dünyayı işte bu kurtaracak!’’ denilen olgu olduğunu kaydeden ressam Burcu Erkal Salman, “Sanatsal Dokunuş, tüm insanlığın yaşamını kaliteli devam ettirebilmesi için ruhlarımızın besin kaynağıdır. Bu dokunuşları 14 farklı göz yorumladı” dedi.
Sanatçılar; Halit Aker, Sevcan Akesi, Sayra Armay, Esin Büyükkalfa, Esra Meral Demircan, Sıla Güven, Serap Karadeniz, Mehtap Özdemir, Burcu Erkal Salman, Metin Topa, Korkut Tiryaki, Nurgül Ulu, Ana Teresa Vicante, Semra Yıldız’ın katılacağı sergide birbirinden çarpıcı eserler yer alıyor. 7 Haziran Cuma günü saat 18.00’de Acıbadem Bodrum Hastanesi Sergi Salonu’nda başlayacak etkinlik, 30 Haziran’a kadar sürecek.
Sanatın, herkes için ve her sezonda olması gerektiğini vurgulayan serginin küratörü Burcu Erkal Salman, 2014 yılında Nişantaşı’nda kurduğu Galeri Bohem’de 4 yıl içinde 75 sergi gerçekleştirdi. Aktif galericilik yaşamına 2018 yılında son veren Salman, Bohem Art Organizations adı altında, sanat organizasyonları, özel proje sergileri ile yoluna devam etmektedir.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ