bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’da Sanat Müdavim İle Tatlanıyor

Bodrum’da Sanat Müdavim İle Tatlanıyor
allkaria

Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmet veren Bodrum Müdavim Lokanta Meyhane, Ressam ve Seramik Sanatçısı Ahmet Hıdır’ın sergisine sağladığı kokteyl desteği ile sanata ve sanatçıya katkı veriyor.
Seramik çalışmalarına Selma Belek atölyesinde başlayan ve kısa süre Ayfer Karamani ile seramikte figür ve form çalışan seramik sanatçısı Ahmet Hıdır, 16. Kişisel sergisini önümüzdeki günlerde açmaya hazırlanıyor. 26 Ağustos tarihinde Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde açılacak olan serginin açılış kokteylini üstlenen Bodrum Müdavim Lokanta Meyhane, eşsiz lezzetlerini bu kez sanatseverlerle paylaşacak
Açtığı sergilerle Bodrum’da sanatçıları ve sanatseverleri bir araya getiren Ahmet Hıdır’a destek veren Bodrum Müdavim, Bodrum’da yaşayanlara ve tatilcilere sunduğu eşsiz lezzetleri bu kez sanat ortamına taşıyacak.
Sergisini “Olağanüstü bir dönemden geçiyoruz, bilimkurgu senaryoları gibi yaşanan, kaygıların korkuların arttığı, belirsizliklerin bizi esir aldığı bir süreçteyiz. Gerçeğin düşe karıştığı, bilinenlerin bilinmeyenlere yenik düştüğü günlerdeyiz. Bilgi çağının içinde, bilgi bombardımanının, endişeleri, kaygıları, acabaları çoğalttığı, ortalığın toz duman olduğu günler. İşte bu karmaşa ve kaos içinde, kendi içimize daha çok döndüğümüz, kendi kendimize kaldığımız günlerde çıktı bu resimler. Renklerle, dokularla uğraşmak, yeni yeni resimler ortaya çıkarmak çok iyi geldi bana. “Sanat yeniler, değiştirir, geliştirir insanı ” derler ya ,işte ben de o huzuru buldum, günlerce, gecelerce resim yaparken…Yine benim fırçam, yine benim paletim, yine benim tuvalimdeki insanlar, ama bir başka sadelik, bir başka sakinlik var sanki bu resimlerde.” Sözleriyle anlatan Ahmet Hıdır, Bodrum Müdavim Lokanta Meyhane ile sergisine katılanların her duyusuna hitap edeceklerini sözlerine ekledi.
Milta Bodrum Marina içerisinde bulunan Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde 26 Ağustos tarihinde saat 18.30’da açılacak olan sergiye tüm sanatseverler davetlidir.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ