Bodrum’da okul servisi devrildi

Bodrum'da devrilen okul servisindeki 12 öğrenci kazada yara almadan kurtuldu. Muğla'da bu hafta devrilen ikinci okul servisi oldu.

0
31
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, öğrencileri taşıyan servis minibüsü devrildi. ( Ali Ballı - Anadolu Ajansı )
Muğla’nın Bodrum ilçesinde, öğrencileri taşıyan okul servisi minibüsü devrildi. Olayın bir hafta içinde Muğla ilinde devrilen ikinci okul servisi olması dikkat çekti. 8 Ocak Günü de Bir başka okul servisi Muğla’nın Menteşe ilçesinde devrilerek kazaya yol açmıştı.

Bağla mevkisinde, Gürkan Çıplak’ın kullandığı 48 S 1283 plakalı ilkokul ve lise öğrencilerini taşıyan servis minibüsü, buzlanma nedeniyle kontrolden çıkarak devrildi.

Kazada, minibüste bulunan 12 öğrenci ile sürücü kazayı yara almadan atlattı. Devrilen servisten çıkan öğrenciler ise bölgeye gelen başka bir servisle okullarına nakledildi.

Öte yandan bazı servis sürücüleri, buzlanan yolda gerekli önlem alınmamasına tepki gösterdi.

Servis minibüsü bulunduğu yerden kaldırıldı.

Okul servisi kaza yaptı:12 yaralı

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da uyuşturucu operasyonu
Sonraki İçerikMuğla Valisi; ” Basının meslek etiğini her şeyin üzerinde tutması önemlidir”
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here