bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BODRUM’DA ÖĞRETMENLERİN MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMLARI SÜRÜYOR

BODRUM’DA ÖĞRETMENLERİN MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMLARI SÜRÜYOR
REKLAM ALANI

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Türkiye Genelinde uygulanan mesleki çalışma programları Bodrum’da da devam ediyor. Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 1535 öğretmen çeşitli salonlarda ve okullarında olmak üzere eğitim alıyorlar.
Okulların kapanması ile başlayan seminerlerde ilk olarak okulların her branşta zümre başkanlarına Ankara Üniversitesinden Yar. Doç. Ömer Kutlu tarafından “Ölçme ve Değerlendirme” semineri verildi.  Bodrum Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen seminere 530 öğretmen katıldı. 12 – 18 ve 19 Haziran tarihlerinde “Çocuğa Yönelik İhmal ve İstismarın Önlenmesi” konusunda da tüm öğretmenlere seminer düzenlendi.
Mesleki çalışma programlarına katılan Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin öğretmenlere hitap ederek yıl boyunca yaptıkları fedakâr çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Emin Geçin daha sonra öğretmenlerin sorunlarını dinledi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ