Bodrum’da öğrencilerin okuma sevinci

0

Bodrum’da, okumayı öğrenen ilkokul birinci sınıf öğrencileri için düzenlenen “Okuma Şenliği” etkinliğinde, öğrencilerin mutlulukları yüzlerine yansıdı.
Güler Mustafa Kızılağaç İlkokulunda, 1’inci sınıf öğrencileri için “okuma şenliği” düzenlendi. Çocuklar, okul bahçesinde oynayıp eğlendi. Okula gelen bazı ebeveynler de öğrencilerin mutluluklarına ortak olup, oyunlarına eşlik etti.
Öğrenciler, okul bahçesinde ve sınıflarında “Okuyorum, yazıyorum” ve “Artık okuyoruz” yazılı süslenmiş panoların önünde günün anısına öğretmenleri ile fotoğraf çektirdi.
Üzerinde “Artık okuyoruz, okumayı seviyoruz” yazılı pasta da kesilen etkinlikte kitap da okuyan öğrenciler, eğlenceli dakikalar geçirdi.

Paylaş
Önceki İçerikİranlı düzensiz göçmenler lüks minibüste yakalandı
Sonraki İçerikTutuklu M.Ö: “Tahliyeme karar verilmesini talep ediyorum”
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here