bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’da meslek hizmet ödülleri sahiplerini buldu

Bodrum’da meslek hizmet ödülleri sahiplerini buldu
allkaria

Bodrum Rotary Kulübü tarafından her yıl mesleğinde başarılı olmuş kişilere verilen meslek hizmet ödülleri Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Sabancı ve Huri Can’a verildi.

Bodrium otelde düzenlenen Rotary Kulüp olağan toplantısında konuşan Kulüp Başkanı Muzaffer Dağgez yaptığı konuşmasında bu yıl yönetim kurulu olarak yaptıkları değerlendirme sonucunda “Türk Sanat Müziği’ne uzun yıllardır verdiği hizmetler ve sanat elçisi olarak yetiştirip gelişimini sağladığınız binlerle ifade edilebilecek öğrencilerinize katkılarınızdan dolayı “ Prof. Dr. Nevzat Atlığ’a, Turgutreis Klasik Türk Müziği Korosu ve Bodrum Zeki Müren Derneği Korosu Şefi Ahmet Sabancı’ya ve örnek bir zeytinyağı işletmesi kurup markalaştırarak başarılı bir kadın girişimci olan Huri Can’a meslek hizmet ödülü vermeyi uygun bulduklarını açıkladı.

Ödül verilen konukların yaptıkları konuşmalardan sonra meslek hizmet ödülleri Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcısı ve meclis üyesi Emel Çakaloğlu, kulüp başkanı Muzaffer Dağgez ve Kulüp Yönetim kurulu üyesi Petek Atalay tarafından verildi.

Nevzat Atlığ yaptığı konuşmasında Bodrumun kültür ve sanat anlayışı nedeniyle çok büyük bir potansiyele sahip olduğuna dikkat çekerek” nedense bu potansiyeli harekete geçirmek için fazlaca bir gayret müşahade edemiyorum. Burada bir özel üniversite kurulup Hem batı müziğini, hem Türk müziğini, hem tiyatroyu hem de yarı zamanlı konservatuarı içine alacak bir üniversite kurulmasını arzu ediyorum ”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ