bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’da lüks teknelerden hırsızlık iddiası

dr mehmet aşık

Bodrum’da, bazı lüks teknelerden elektronik malzeme çalındığını belirleyen polis ekipleri, şüpheli ya da şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı

Bodrum’da yaşayan Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar’ın teknesindeki radar ve seyir sefer cihazları çalınırken hırsızlığı kimin yaptığının belirlenmesi ve yakalanması için jandarma ve sahil güvenlik ekipleri çalışma başlattı.
Jolly Tur Onursal Başkanı Sinan Vardar’ın iskeleye bağlı 13 metre uzunluğundaki sürat teknesindeki radar ve seyir sefer cihazlarının sökülerek çalındığı belirlendi. Hırsızlığı kimin yaptığının belirlenmesi ve yakalanması için jandarma ve sahil güvenlik ekipleri çalışma başlattı. Bu sezon yaklaşık 10 teknenin radar ve seyir sefer aletlerinin çaldığı belirtildi.
13 metrelik sürat teknesinden 50 bin Euro’luk teknik malzemenin çalındığını belirten hırsızlık mağduru Vardar “Jandarma ve sahil güvenlik çok ilgilendi. Zararımız yaklaşık 50 bin Euro civarında. Adamlar çeteymiş, tekneleri soymak için jet ski ile geliyorlar ve malzemeleri alıp kaçıyorlarmış. Bazen de tekneleri komple çalıyorlarmış. İşte en son bana denk geldi. Gereği yapılıyor. Sahil güvenlik oldukça dikkatli” dedi. Bodrum’da, bazı lüks teknelerden elektronik malzeme çalındığının tespit edilmesinden sonra güvenlik güçleri çalışma başlattı.
Ekipler, iş adamı Sinan Vardar’ın da arasında olduğu bazı iş adamlarına ait teknelerden özellikle elektronik malzemelerin çalındığını belirledi.
Olayla ilgili şüpheli veya şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattığı öğrenildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ