Bodrum’da kruvaziyer turizmi

0

Bodrum’a “Mein Schiff 2” isimli kruvaziyer ile 2 bin 33 turist geldi.
Malta Bayraklı 265 metre uzunluğundaki kruvaziyer, Paşatarlası mevkisindeki iskeleye yanaştırıldı. Girit Adası’ndan gelen gemide, çoğunluğu Alman 2 bin 33 yolcu ile 792 personel olduğu bildirildi.
Gemiden inen yolcular, gümrük işlemlerinin ardından sahilde yürüyüş yaptı. Tekneyle günlük tura çıkanların yanı sıra ilçe merkezini gezip tarihi yerleri ziyaret edenler hatıra fotoğrafı çektirdi. Bir grup turist ise şehir turuna çıktı.
Tarihi yerleri ziyaret edip alışveriş yapan turistlerden bazıları, Paşatarlası ve Kumbahçe plajında denize girip güneşlendi.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da Gaziler Günü
Sonraki İçerikİkinci kez kardeş acısı yaşadı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here