bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’da Kelebek Etkisi

Bodrum’da Kelebek Etkisi
pisisoft

Türkiye’nin köklü mobilya markası Kelebek Mobilya Bodrum mağazası düzenlenen bir tören ile açıldı. Doğtaş ve Kelebek Mobilya’nın üst düzey yöneticilerinin de aralarında olduğu çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta bir konuşma yapan Kelebek Mobilya Genel Müdürü Taner Çakır, Bodrum’da Kelebek Mobilya mağazasını açmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.
Kelebek Mobilya Bodrum Şubesi’nin özellikle kadın girişimci tarafından açılmasından duydukları memnuniyeti ifade eden Çakır, şunları söyledi;
“Bodrum gibi saygın bir yerde 167’inci mağazamızı açıyor olmak çok büyük bir mutluluk. Kelebek Markası, Cumhuriyetle yaşıt bir sanayi kuruluşu. İlk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla kurulmuş bir firmayız. İlk olarak Türkiye’de uçak pervanesi üretimi için kurulan firmamız, zaman içerisinde gelişerek mobilya sanayiinde bir öncü olmuştur. Öyle ki, Türkiye’nin ilk mobilya panel üreticisiyiz. Uzun yıllar tasarımda öncülük yapmış bir firmayız. Bu kaliteyi ve özellikleri Bodrum’a taşımak bizim için çok önemliydi. Çok değerli iki kadın girişimcimizle birlikte 167. mağazamızı açıyoruz. Hedefimiz yıllık 5-6 milyon civarında bir gelir yaratabilmek olsa da, bunun ötesinde de kalıcı olmamızı sağlayacak, koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinecek bir yapı kurabilmektir. Yeni mağazamız, hepimize hayırlı olsun.”
Kelebek Mobilya’nın Bodrum mağazası kurucusu Özgür İnan İlham ise uzun yıllar İstanbul’da veteriner hekimlik yaptığını, eşiyle birlikte Bodrum’a geçtiğimiz yıl yerleştiklerini belirterek, şunları dile getirdi:
“Buraya yerleştikten sonra klinik açmayı planlarken bir anda Kelebek’ten gelen teklifi değerlendirdik ve bayilik açtık. Kadınlar evi süslemek, dekore etmek isterler. Biz de onu buradaki mağazamızda yapıyoruz. Bodrum’da ilk hedefim tıpkı 17 sene yaptığım hekimlik tecrübemdeki gibi güzel dostluklar, güven ve mutlu bir müşteri portföyü oluşturmak. İnsanlar yaptıkları alışverişten keyif alsınlar istiyorum. Asıl hedefim bu.” diyerek duygularını dile getirdi.
Çok sayıda davetlinin katıldığı davette açılış kurdelesini Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Doğan ve Eşi Arzu Doğan, Kelebek Mobilya Genel Müdürü Taner Çakır, Kelebek Mobilya Bodrum Mağazası Sahibi Özgür İnan İlham birlikte kestiler.
Kurdele kesilmesinin ardından, 3 katlı ve 1000 metrekare kapalı alanda resmen hizmet vermeye başlayan mağazayı gezen davetiler, Kelebek Mobilya ürünlerini yakından inceleyerek, memnuniyetlerini dile getirdiler. Kelebek Mobilya Genel Müdürü Taner Çakır da işletme sahibi Özgür İnan İlham mağazalarına asmaları için bir nazar boncuğu hediye etti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ