Bodrum’da kaybolan kadın İstanbul’da bulundu

0

Bodrum’da “kayıp” olarak aranan kadın, İstanbul’da çocuk parkında bulundu.

Bakırköy’deki bir çocuk parkında vatandaşlarca fark edilen ve yardıma ihtiyacı olduğu düşünülen kadın ile ilgili polise bilgi verildi.

İhbar üzerine bölgeye gelen polis, kadının kayıp olarak aranan Ayfer Can (42) olduğunu belirledi.

Polis merkezine götürülen kadın, daha sonra ailesine teslim edildi. Psikolojik sorunları olduğu ifade edilen Can’ın, ailesi tarafından memleketi İskenderun’a götürüldüğü ve daha sonra Adana’daki bir hastanede tedavi altına alınacağı öğrenildi.

Bodrum’un Çarşı Mahallesi’nde yaşayan Ayfer Can’dan haber alamayan yakınları, 15 Temmuz’da polise kayıp başvurusunda bulunmuştu. Can’ın bulunması için ailesi başta olmak üzere polis ve AKUT ekipleri çalışma başlatmıştı.

Paylaş
Önceki İçerikTENİS ŞENLİĞİ, ÜNLÜLÜLERLE BAŞLADI
Sonraki İçerik“Bodrum sanat yuvası ve müzik bahçesi oldu”
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here