bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’da İkinci Şubelerini Açtılar

Bodrum’da İkinci Şubelerini Açtılar
REKLAM ALANI

Kader Aktü Sanat Bodrum Atölyesi; çocuklara, gençlere, yetişkinlere yönelik resim ve birçok farklı sanatsal alanında hizmet vermeye başladı.
Bodrum’da disiplinler arası sanat yelpazesinde farklı lezzetler sunmayı hedefleyen Kader Aktü Sanat Atölyesi , Kocaeli’nden sonra ikinci şube olarak, ekim ayında Bodrum’da açıldı. 2003 Kocaeli Üniversitesi G.S.F Resim Bölümü mezunu olan Kader Aktü, Koceli’de birçok farklı alanda sanatsal çalışmalarını yürütürken 2017 yılında “Kader Aktü Sanat Kocaeli” yi kurdu.
Kader Aktü, eğitim modelini oluştururken aldığı ”yaşam koçluğu ‘’ ‘’nlp’’ ve ”eğitici eğitimleri” ile güçlendirdiği atölye programları, kurumsal atölyesinin ve ‘’Eğitim Modelinin temelini oluşturdu. Kocaeli atölye işleyişi halen güçlü bir hedef kitleyle devam ederken, 2016 yılında Bodrum ’a eşi ve oğluyla yerleşen Kader Aktü, 2018 Ekim ayında Bitez’de 2. Atölye şubesini açtı.
BODRUM BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU’NA GÖNÜL VEREN DESTEKÇİLER
15 yıl Kocaeli Şehir Tiyatrolarında ‘’Üstün Nitelikli Sanatçı’’ kadrosunda görsel tasarımcı olarak görev yapan eşi Serkan Aktü ile aynı çatı altında güçlerini birleştirerek, “Ajans Aktü” yü ‘’ kuran çift, Bodrum’da disiplinler arası sanat yelpazesinde farklı lezzetler sunmayı hedefledi. Alanlarıyla ilgili birçok başarılı projede yer alırlarken, Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun yaratıcı ve gönül veren destekçi ekibi içerisinde yer alarak , Afiş tasarım – Dekor ve Sahne ressamı olarak destek veriyorlar.
Kader Aktü, sanat ve eğitim çalışmalarına ek; tiyatro oyun afişleri, tiyatro sahne ressamlığı,ve freelance illüstrasyonlar yapmakta, Varlık Dergisi, Kafka Okur, Tefrika gibi Edebiyat ve Sanat dergilerinde desenleri yayımlanmakta, çeşitli yarışma ve sergilerde, Sanat danışmanlığı ve Seçici kurul üyeliği görevi üstlenmektedir.
‘’AJANS AKTÜ’’ bünyesinde, Web tasarımı, Afiş- Broşür tasarım, kurumsal logo tasarımı, kurumsal tanıtım videosu, tiyatro 3d djital dekor,tiyatro 3d mapping , video montaj kurgu,çalışmaları da Serkan Aktü tarafından yapılmakta.
BORUM ATÖLYE ATÖLYE İŞLEYİŞİNDEKİ DERSLER:
Deneme dersiyle belirlenen özel çocuklarla “ YARATICI ÇOCUK ATÖLYESİ”
Deneme dersiyle belirlenen özel gençlerle “’GENÇ ATÖLYESİ” VE “YETİŞKİN ATÖLYELERİ”
WORKSHOPLAR.
Kavaklı sarnıç cad no:33 (Bahçeşehir koleji karşısı) Bitez-Bodrum
Kader Aktü-0534 655 2820 / Serkan Aktü-05322945410

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ