Bodrum’da havadan trafik denetimleri

0
46

Bodrum’da, havadan drone ile yapılan denetimlerde trafik kurallarına uymayan sürücülere ceza kesildi.
Emniyet Genel Müdürlüğü, Türkiye genelinde başlattığı “Trafik Kazalarını Önleme Planı” çerçevesinde gerçekleştirdiği dron destekli uygulamalara devam ediyor.
Uygulama kapsamında Bodrum Emniyet Müdürlüğü ile Bodrum Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri, ilçenin farklı bölgelerinde uygulama yaptı. Çok sayıda ekibin katıldığı ve iki gün süren uygulamalarda, trafik kurallarına uymadığı belirlenen sürücülere para cezası kesildi.
İlçedeki denetimlerde bir saat içerisinde 20’den fazla sürücüye ceza uygulandı. Trafik cezalarının çoğu, emniyet kemeri takmamaktan ve araç kullanırken telefonla konuşmaktan dolayı kesildi.
Trafikte telefonla konuştuğu için durdurulan bir sürücü, polisin evrakları istemesine rağmen telefonla konuşmaya devam etmesi ise ilginç görüntüler oluşturdu.

Paylaş
Önceki İçerikCan Pulak yazdı: Muğla ve ilçelerde seçim…
Sonraki İçerikKırçiçeği Bodrum: 59 – Fenerbahçe: 105
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here