bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrumda Hafta Boyu Bu Mahallelerde Elektrik Yok

pisisoft

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. Muğla Bölge Müdürlüğünce yapılan duyuruda, Bodrum’da çarşamba gününden itibaren hafta boyunca elektrik kesintileri yaşanacak.
Yapılan duyuruya göre bakım, onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle kesinti yaşanacak bölgeler ve saatleri şu şekilde;
22.01.2020 Çarşamba günü saat 10:00 – 15:00 saatleri arasında Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması nedeniyle Bitez Mahallesi; Söğütlü dere caddesi, Uzun taşlı kuyu Sokak.
23.01.2020 Perşembe günü 10:00 – 15:00 saatleri arasında Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması nedeniyle Ortakent-Yahşi Mahallesi; Hortma caddesinin bir kısmı, Oyder caddesinin bir kısmı, Böğürtlen caddesi. Giritli Sokak, Bahçe Sokak, Kum Sokak, Yarbasan Sokak, Dolunay Sitesi ve çevresi.
24.01.2020 Cuma günü 10:00 – 15:00 saatleri aarasında Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması nedeniyle Dereköy Mahallesi; Kavakdere caddesinin bir kısmı, 6. Sokak, 7 Sokak.
ELEKTRİKLİ ALETLERE DİKKAT
1.Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması
2.Yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği.
3.Jenaratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları.
4.Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 0850 800 01 86 ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.ÇÖZÜM MERKEZİ telefon hattına başvurmaları, Hususlarını dikkatinize sunarız.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ