Bodrum’da Grup Seksendört konseri

0

BODRUM’da,  Ortakent-Yahşi Güzelleştirme ve Mavi Bayrak Derneği (OYDER) tarafından düzenlenen Ortakent-Yahşi Bahar Festivali (OYFEST) kapsamında Grup Seksendört sahne aldı. Konseri izleyenler, şarkılara eşlik etti.
OYDER tarafından, Bodrum Belediyesi ve çeşitli kurumların destekleriyle düzenlenen OYFEST de Grup Seksendört sahne aldı. Ortakent Mahallesi’ndeki bir kafeterya önündeki alanda düzenlenen konseri yaklaşık 3 bin kişi izledi. Konsere ‘Aklımı Geri Ver’ isimli şarkısı ile başlayan Grup Seksendört’e sevenleri de eşlik etti. Konserine ‘Hayır Olamaz’ şarkısını söyleyerek devam eden grup, ‘Yorma’, ‘Dokunma’ gibi birçok sevilen şarkısını da seslendirdi.
Grup 2 saat süren konserinde, sahne performansı ile dikkat çekti.
Öte yandan, Ortakent Yahşi sahil yolunda 200’e yakın yemek, tasarım, takı, yöresel ürünler, antikalar ve sanat ürünlerinin yer aldığı alışveriş stantlarının açıldığı festival, ödül töreni ve Can- Aylin konseri ile son bulacak.

Paylaş
Önceki İçerikEKİMDE DENİZDE ŞÖLEN VAR
Sonraki İçerikAK Parti Bodrum’dan geleneksel iftar yemeği
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here