bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’da Greek Gecesi

Bodrum’da Greek Gecesi
allkaria

Bodrum’da Yunan Mezelerini en iyi şekilde sunan Mezeplus Giritli Meyhanesi’nde Greek Gecesi düzenlendi. Yunan kütürünü seven Bodrumlular gönüllerince güzel bir gece de eğlendi.
Bitez Kavaklı Sarnıç Caddesin’de yer alan Mezeplus Giritli Meyhanesinde Greek Gecesi yapıldı. Organizasyonunu Nez Güven’in yaptığı geceye katılanlar, canlı müzik eşliğinde güzel bir gece geçirdi. Bodrum’da yaşayan ve Yunan kültürünü bilen ve gönül veren kişilerin katıldığı gecede Yunan müzikleri eşliğinde Yunan mezeleri, yemekleri yenildi. İçlerinde sürekli Yunan adalarına gidip gelen kişilerin olduğu davetliler, oynadıkları Yunan oyunları ile geceye renk kattı.
Buziki’de Fatih Kuru ve Klavye’de Nazım Akman’ın çaldığı yunan müzikleri ile eğlendiklerini belirten Büşra Ergüç, “Bodrum’da Yunan kültürünü yaşatan yerler çok az. Çok güzel bir gece geçirdik. Müzisyenler de oldukça güzel çaldı. Kendimizi Yunanistan’da gibi hissettik” dedi.
İşletme sahibi Demet Kale de, “Biliyorsunuz burası Yunan kültürünü yansıtan bir işletme. Bu geceye katılanlar da sürekli Yunan adalarına gidip gelen ve o kültürü bilen kişiler. Onlar için böyle bir gece düzenledik. İnsanların kendilerini Yunanistan’da hissetmeleri için elimizden geleni yaptık. Herşey gayet güzel şekilde gitti. Gelenler oldukça eğlendi. Önümüzdeki günlerde bu organizasyonu tekrarlamayı düşünüyoruz” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ