Bodrum’da göçmen kaçakçılığından 14 kişi adliyede

0

BODRUM ilçesi merkezli 3 ilde, göçmen kaçakçılığı operasyonu kapsamında gözaltına alınan 14 kişi, adliyeye sevk edildi.
Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçaklık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından Bodrum merkezli olmak üzere İzmir ve Aydın’da göçmen kaçaklığına yönelik geçen pazartesi günü eş zamanlı operasyonlar yapıldı. Yunan Adaları’na geçişi organize ettiği öne sürülen 1’i kadın 14 kişi, gözaltına alındı. Şebeke liderinin gözaltına alınanlar arasında bulunan Yunanistan uyruklu V.G. olduğu belirtildi. Şebekenin geçen aylarda kentten yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmaya çalışan; ancak Türk güvenlik güçlerince yakalanan FETÖ üyelerinin geçişini de organize ettiğinin belirlendiği kaydedildi. Emniyet’teki işlemlerinin ardından şüpheliler, adliyeye sevk edildi. Suriye uyruklu bir kişinin arandığı belirtildi.

MUGLA’NIN BODRUM ILCESINDE GOZALTINA ALINAN GOCMEN KACAKCILARINDAN 1’I KADIN 14’U ADLIYEYE SEVK EDILDI. (FOTOGRAF : DHA – HULYA ELTES / BODRUM)
MUGLA’NIN BODRUM ILCESINDE GOZALTINA ALINAN GOCMEN KACAKCILARINDAN 1’I KADIN 14’U ADLIYEYE SEVK EDILDI. (FOTOGRAF : DHA – HULYA ELTES / BODRUM)
Paylaş
Önceki İçerikDr. Dizdar’dan gıda ve çarpık yapılaşma uyarısı
Sonraki İçerikProfesyonel dalgıç, kendini incir ağacına astı
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here