Bodrum’da domuz saldırısında 2 kişi yaralandı

Bodrum'da iki ayrı mahallede gelen olaylarda domuz saldırısına uğrayan 2 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye götürülerek tedavileri başlatıldı.

0
40
Bodrum'da iki ayrı mahallede gelen olaylarda domuz saldırısına uğrayan 2 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye götürülerek tedavileri başlatıldı.
Bodrum’da farklı iki mahallede domuz saldırısına uğrayan 2 kişi yaralandı. Yalıkavak Mahallesi’ndeki ormanlık alanda gezinen Emircan Avan (16), domuz sürüsüyle karşılaştı.

Çoğu domuz yavrularından oluşan sürüden kaçmaya çalışan Avan, domuzlardan birinin saldırısıyla yaralandı.

Baldırına aldığı darbeyle yaralanan ve yardım çığlığı üzerine bölgeye gelen vatandaşlarca kurtarılan Avan, Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Ayağına üç dikiş atıldı

Koyunbaba Mahallesi’nde de dolmuştan indikten sonra domuzlarla karşılaşan Okan Yoldaş (17) korkarak sürüden kaçmaya çalıştı.

Bu sırada ayağı kayarak yere düşen Yoldaş, önce yoldan geçen bir otomobilin üzerine, ardından yüksek bir zemine çıkarak domuzun saldırısından kurtuldu.

Hastaneye kaldırılan Okan Yoldaş’ın ayağına üç dikiş atıldığı öğrenildi.

Paylaş
Önceki İçerikBodrum denizcilik tarihinde eksik parçalar var
Sonraki İçerikOtomobil dereye düştü: 1 ölü
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here