Bodrum’da da İmtihan Stresi Vardı

0

BU yıl TEOG yerine getirilen sistemle, 8’inci sınıfta okuyan 1.2 milyon öğrenci liselere yerleştirecek sınav için Bodrum’da da öğrenciler sınıflarda ter dökerken, anne ve babalarıda okulun karşısında heyecan yaşadı.
Cumhuriyet ilkokulu karşısındaki parkta çocuklarının imtihandan çıkmasına bekleyen yüzlerce anne ve baba, “Çocuklarımızın imtihandan çıkmasını bekliyoruz. İnanın çok büyük stres yaşadık” dedi.
Sınavlardan çıkan öğrencilerin suratları da matematik sorularından dolayı asıktı. Matematik sorularının çok zor olduğunu söyleyen öğrenciler, üzüntü içindeydi.

Paylaş
Önceki İçerikTemizel Mermer’den İftar ve Doğum Günü
Sonraki İçerikŞirinler, Şirin Sebzeli Döner’in Duvarlarında
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here