bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’da, 30 Ağustos Zafer Haftası Plaj Futbolu Şenliği

REKLAM ALANI

Bodrum’da, 30 Ağustos Zafer Haftası Plaj Futbolu Şenliği düzenlendi. Türkiye Futbol Federasyonu ve Bodrum Belediyesinin desteğiyle Göztepe Spor Kulübü tarafından düzenlenen Plaj Futbolu Şenliği, Bitez Plajı’nda yapıldı. 12 takımdan 162 sporcunun katıldığı şenlikte, yerli ve yabancı tatilciler de keyifli dakikalar yaşadı. Akşam saatlerine kadar devam eden etkinlikte sporcular 24 maç yaptı. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )

12 takımdan 162 sporcunun katıldığı şenlikte, yerli ve yabancı tatilciler de keyifli dakikalar yaşadı. Akşam saatlerine kadar devam eden etkinlikte sporcular 24 maç yaptı. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )

 Akşam saatlerine kadar devam eden etkinlikte sporcular 24 maç yaptı. ( Ali Ballı – Anadolu Ajansı )

Bodrum’da, 30 Ağustos Zafer Haftası Plaj Futbolu Şenliği düzenlendi.

Türkiye Futbol Federasyonu ve Bodrum Belediyesinin desteğiyle Göztepe Spor Kulübü tarafından düzenlenen Plaj Futbolu Şenliği, Bitez Plajı’nda yapıldı.

12 takımdan 162 sporcunun katıldığı şenlikte, yerli ve yabancı tatilciler de keyifli dakikalar yaşadı. Akşam saatlerine kadar devam eden etkinlikte sporcular 24 maç yaptı.

Bodrum Göztepe Futbol Okulunun sorumlusu Emrah Çatak, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilkini geçen yıl yaptıkları etkinliği devam ettirdiklerini söyledi. Bitez plajında keyifli dakikalar yaşadıklarını belirten Çatak, “TFF ile ortak bir organizasyon yapıyoruz. Çocuklarımız denize de girdi. Bodrum’da ve Türkiye’de bu yaşta gerçekleştirilen ikinci turnuva. Bitez Plajı’nı tanıtmak için buradayız.” diye konuştu.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ