bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BODRUM’DA 22 BİN 228 ÖĞRENCİ KARNE ALDI

BODRUM’DA 22 BİN 228 ÖĞRENCİ KARNE ALDI
REKLAM ALANI

2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında yarıyıl tatili bugün sabah saatlerinden itibaren dağıtılan karneler sonrasında başladı. Bodrum genelinde 22 bin 228 öğrenci karne heyecanı yaşadı.
Ortakent Dr. Mümtaz Ataman İlkokulu’ndaki karne dağıtım töreni Kaymakam Bekir Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin’in katılımı ile gerçekleştirildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından bir konuşma yapan Bekir Yılmaz, “Tüm öğretmenlerimize, idareci arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza sahip çıkan velilerimize teşekkür ediyorum. Eğitim çok önemli ve stratejik bir konu. Gelişebilmek, değişebilmek, geleceğe umutla bakabilmek ancak iyi bir eğitimle mümkün. Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak, onları vatana millete, analarına babalarına hayırlı evlatlar olarak yetiştirmek, onlara milli ve manevi değerlerimizi öğretmek, çağdaş ülkelerdeki gibi en üstün bilgi ve birikimle donatmak hepimizin görevi. Hem de toplumsal sorumluluğumuz. Ben öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.
Kaymakam Yılmaz’ın konuşmasının ardından okulun halkoyunları grubu Bodrum Yöresi halkoyunları sergiledi.
Tören sonunda Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, öğrencilere karnelerini takdim etti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ