Bodrum’da 10 düzensiz göçmen yakalandı

Durdurulan lastik botta yasa dışı yollardan yurt dışına geçmeye çalışan Filistin ve Yemen uyruklu 10 düzensiz göçmen yakalandı.

0
8
Muğla'nın Bodrum ilçesinde yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 10 düzensiz göçmen yakalandı. (AA )
Muğla’nın Bodrum ilçesinde yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 10 düzensiz göçmen yakalandı. ( AA)

Bodrum’da yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 10 düzensiz göçmen yakalandı. Devriye görevi yapan Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanlığı ekipleri, Görecek Adası açıklarındaki lastik botta şüpheli kişileri fark etti.

Durdurulan lastik botta yasa dışı yollardan yurt dışına geçmeye çalışan Filistin ve Yemen uyruklu 10 düzensiz göçmen yakalandı.

Sahil güvenlik botuyla Bodrum Limanı’na getirilen düzensiz göçmenlerin, işlemlerinin ardından İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edileceği öğrenildi.

KAYNAKAA
Paylaş
Önceki İçerikBu insanlar nereye koşuyor?
Sonraki İçerikGüneş ve rüzgar Bodrum’da Turizm için yarışıyor
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here