bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BODRUM’A YEP YENİ BİR ÇEHRE

allkaria

Konacık Mahallesi’nde yapımı devam eden “CM Center”, yeni iş merkezi olarak yıl sonunda faaliyete geçecek. “CM Center”, İlçenin merkezi haline gelen Konacık’a yeni bir çehre kazandırmayı hedefliyor.
Bir süre önce Konacık Kavşağı’nda  yapımına başlanan “CM Center”, konumu, ulaşım kolaylığı, özgün mimari tasarımı ve diğer teknik özellikleri ile dikkat çekiyor. İçinde hizmet verecek iş yerlerine pozitif bir katkıda bulunmayı hedefleyen “CM Center”, ofis çalışanlarının yaşam kalitesini ve verimliliğini arttırmak adına özel bir mimari ile tasarlandı.
“Konacık’ta güzel bir proje başlattık. Gerçekten inandığımız bir proje.” diyen CM Grup sahibi Erkan Şahin, çok güzel bir proje yaptıklarını ifade ederek şunları dile getirdi:
“Dünya markası olan Bodrum’a çok önem veriyoruz. Bodrum A+ bir bölge. Bunu dışarıdan gelen adam biliyor ama biz fark etmekte biraz sıkıntı çekiyoruz. Bizim de bunun farkında olarak iyi bir proje yaptığımızı düşünüyorum. Gerek mimarisinden, gerek konseptinden, gerek peyzajından, gerek satışını düşündüğümüz kişiler olarak A sınıf bir proje olacak.”
“CM Center”ın teknik özelliklerinden de bahseden CM Grup sahibi Erkan Şahin, “Binaların mimarisi çok sıra dışı bir mimari. Modern, iş merkezi mimarisi. Fakat AVM değil. Binanın kaplamaları çok özel tasarlandı. Kendimiz kestirdik. Onun dışında çok özel bloklar kullandık. EPS blok dediğimiz, Türkiye’de daha yeni çıkan, yaklaşık 6 ay önce Bodrum’a giriş yapan bir bloğu kullandık. Burada peyzajımız çok özel bir peyzaj olacak. Burada 7 ofis, 6 dükkanımız var. Bir tane büyük yerimiz var. Orası ile ilgili bir bankayla görüşüyoruz. İnsanlar buraya geldiklerinde hem ticaretlerini yapacaklar hem de güzel ortamın tadını çıkaracaklar. Bir iş merkezinin nasıl olması gerektiğine inandığım şekilde bir yer oluşturacağım, çünkü ben de burada yaşayacağım. İş hayatım burada geçecek. Ekibimle güzel bir şey yapmaya çalışıyoruz. Hepsine çok teşekkür ediyorum, gayet özverili çalışıyorlar” diye konuştu.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ