Bodrum’a Polis Lojmanı Yapımı İçin Protokol İmzalandı

0

Hayırsever Yunus Büyükkuşoğlu tarafından Bodrum ilçesi Ortakent Mahallesi’ne 40 adet Polis Lojmanı yapımı ile ilgili protokol imzalandı.

Valilik 75. Toplantı Salonunda düzenlenen protokole Muğla Valisi Esengül Civelek, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Hayırsever Yunus Büyükkuşoğlu katıldı.

Yaptığı konuşmada Hayırseverlikte teşvik edici olmanın çok önemli olduğunu belirten Vali Esengül Civelek, “ Hayırseverimiz eğitim alanında çok değerli katkılar sağlamıştır. Emniyet teşkilatı mensuplarımızın da ihtiyacını gidermek üzere Bodrum İlçemize 20 tanesi 1+1, 20 tanesi 2+1 olmak üzere toplamda 40 adet lojman yapacaktır. Değerli Hayırseverimize şahsım, ilim ve Emniyet Teşkilatı adına şükranlarımı sunuyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İmzalanan protokol ile Ortakent mahallesi, Kemer Mevkiinde 9.000.00 m2’lik arsa üzerine 20 adet 1+1, 20 adet 2+1 olmak üzere toplam 40 adet lojman yapılması amaçlanmaktadır.

Paylaş
Önceki İçerikTEMİZEL MERMER 30 YAŞINDA!
Sonraki İçerik“BODRUM’A YERALTI DESARJ KANALLARI”
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here