BODRUM’A MAKSİMUM YAŞAM GELDİ

Bodrum Konacık’ta “Maksimum Yaşam” sağlık merkezi, İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Halil Ertürk’ün Bodrumluların hizmetine sunuldu. Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz’ın katıldığı açılış töreninde Bodrum’un iş, sanat ve sağlık dünyasından tanınmış isimler de hazır bulundu.
Açılışta konuşan Uzman Doktor Halil Ertürk, “Sağlık sadece fiziksel değildir. Bu yüzden biz de bir tıp doktoru olarak kolesterol, şeker, tansiyon gibi bir takım değerlere bakmanın da ötesinde, nasıl beslenmemiz gerektiği, nasıl egzersiz yapılmasının vücuda faydalı olacağı, stresin nasıl yönetileceği gibi konuları da içine alan bir konsept oluşturduk.  Beden zihin dengesini sağlayan egzersizler, mutfak atölyesi çalışmalarıyla misafirlerimizin sağlığını ölçüp bir üst düzeye çıkmalarını sağlamak istiyoruz. Nasıl sağlıklı, mutlu, uzun, daha enerjik yaşanabileceği konusunnda yol göstereceğiz. Hem geleneksel hem de modern tıp yaklaşımlarını benimsiyoruz. Koruyucu çalışmalar yapıyoruz. Hem de mevcut rahatsızlıkların tedavisini gerçekleştiriyoruz.” diye konuştu.
Merkezde toplam 8 uzman çalıştığını belirten Uzman Doktor Halil Ertürk, hayalindeki merkezi açmak istediğini ve Maksimum Yaşam’ın bu düşünceyle hayata geçtiğini ifade etti. ve “Hedef, daha hafif, daha sağlıklı, daha mutlu ve daha enerjik bir ‘sen’ için maksimum yaşam!” diye konuştu.
Maksimum Yaşam merkezinde, uzman hekimler gözetiminde “Maksimum Yaşam Programı”, “Diyabet Kontrol Programı”, “Zayıflama ve Kilo Kontrolü Programı”, “Stres Yönetimi Programı” ve “Sigara Bırakma Programı” gibi özel atölyeler uygulanıyor.
Uzman doktor, diyetisyen, gastronom, psikolog, içsel sanatlar uzmanı ve egzersiz eğitmenlerinin kılavuzluğunda hazırlanan bireysel programlar, sağlıklı mutlu ve uzun yaşamak isteyen bireylere yol göstermeyi hedefliyor. Konacık’taki merkezde sunulan tüm sağlık programlarının yanı sıra merkez, dışarıdan Bodrum’a gelen danışanlar için de Gündoğan’da konaklama imkanları sağlıyor.
Uzman Doktor Halil Ertürk öncülüğündeki ekipte Diyetisyen Büşra Pehlivan, Uzman Psikolog Dilek Yörük ve İçsel Sanatlar Uzmanı Hakan Onum ile Gastronom Pelin Dumanlı var.

 

 

 

 

 

 

leave a reply