Bodrum’a evcil hayvan getirip bırakan yandı

Tosun, "Tatil sonunda Bodrumda evcil hayvanını bırakanları sosyal medyada duyuracağız” dedi.

0
72

Bodrum sokaklarındaki başıboş hayvanlarla ilgili projelerini anlatan İYİ parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, “Tatil sonunda Bodrumda evcil hayvanını bırakanları sosyal medyada duyuracağız” dedi.

Mehmet Tosun şöyle devam etti. Sokak hayvanlarının tümünü kayıt altına alacağız boyunlarına asacağımız çiplerle belirleyeceğiz.

Ayrıca evlerde beslenen tüm hayvanları da kayıt altına alarak, çip takacağız. Böylece sokakta gördüğümüz tüm hayvanların kime ait olduğunu tespit edeceğiz”dedi

Paylaş
Önceki İçerikBodrumspor – Bayrampaşa: 4-3
Sonraki İçerikBodrumspor sahasında Ahmet Aras’a tezahürat
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here