bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum’a 2’nci Halk Plajı

allkaria

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, geçtiğimiz günlerde TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu görüşmelerinde yaptığı sunumda, 2020’de açılacak yeni halk plajlarıyla ilgili bilgiler vererek Bodrum’da bir, Kemer’de 2 halk plajı açma planları olduğunu söyledi.

Kültür ve Turizm Bakanlığına ait ilk halk plajı, geçtiğimiz Haziran ayında Bodrum’un Kumbahçe Mahallesi Tavşanburnu mevkiinde açılışı yapılmıştı. Bakan Ersoy, 2020’de ilçeye ikinci halk plajını açma çalışmalarının başladığını, çok kısa sürede sonuç alınacağını söyledi.

“Böylece, halk plajları projesini geliştirdik.” diyen Bakan Ersoy, “Halk plajlarının ilkini Bodrum’da, 2’ncisini de Çeşme’de hizmete açtık. 400’er kişilik halk plajlarına girişler ücretsiz olup, uygun fiyat ve yüksek hizmet standartlarıyla halkımız ağırlanmakta. Bu, çok kabul gören bir şey oldu, çok da olumlu karşılandı, dolulukları da çok iyiydi. 2020 yılında açılmak üzere, Bodrum’da 1 adet, Antalya Kemer’de ise 2 adet halk plajı çalışmamız var. Her yıl bunların sayısını bölgeden gelen talepler doğrultusunda arttıracağız. Emsallerine göre çok daha makul fiyatlarla hizmet verecek halk plajlarını devreye almayı sürdüreceğiz” dedi.

 

 

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar Cenk dedi ki:

    devlet plajlarında soğuk bir bira olmayacak mı? en çok vergiyi içkiden almayı biliyorlar

BİR YORUM YAZ