bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum Ziraat Odası bilgilendiriyor

Bodrum Ziraat Odası bilgilendiriyor
allkaria

Bodrum Ziraat Odası olarak Bodrum Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü katılımı ile 22 Ekim- 1 Kasım 2019 tarihleri arasında Zeytinde Kaliteyi Arttırma konulu eğitim ve çiğ süt üretim kalitesinin arttırılmasına yönelik bilgilendirme toplantıları yapılmıştır.
13 mahallede düzenlenen (Çiftlik, Kızılağaç, Çömlekçi, Mazı, Yeniköy(Karaova), Mumcular, Bahçeyaka, Tepecik(Karaova), Kemer, PınarlıBelen, Sazköy, Çamarası, Çamlık) eğitim toplantılarında odamız Tarım Danışmanı Ziraat Mühendisi Ayşe Kaya tarafından; zeytin yetiştiriciliğinde toprak analizi, budama, hastalıklarla mücadele, erken hasat, mahsullerin kasalarda taşınmasının önemi, soğuk sıkımın ve depolamanın zeytinyağının kalitesini nasıl etkilediği anlatıldı. Tarım danışmanlığı kapsamında bulunan üreticilerin yaptıkları uygulamalardan ve bunun sonucunda elde edilen başarılardan söz etti. Bodrum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Melengeç, tarımsal ürünlere katma değer kazandırılması, kooperatifleşmenin önemi, Muğla Büyük Şehir Belediyesi ile yapılan çalışmalar ve Devlet Desteklerinden söz etti. Ayrıca yeni kurulan Bodrum Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ile birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacağını belirtti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ