bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum yollarında egzoz gazı yerine parfüm kokusu

pisisoft

Bodrum’da bisiklete olan farkındalığın arttırılması amacıyla bir araya gelen “ Süslü Kadınlar Bisiklet Turu”, 2018 yılında Bodrum’da 4. kez düzenleniyor.
23 Eylül 2018 Pazar günü saat 16:00 dan itibaren, Bodrum şehir merkezi yollarını egzoz yerine parfüm kokularıyla saracak.

”Dünya Otomobilsiz Kentler Günü”nde eş zamanlı olarak Türkiye’deki 62 İl/İlçe’de gerçekleşecek olan bisiklet turu, saat 17:00’da Bodrum Belediye Meydanı’ndan başlayacak.

“Bisikletlilerin yollardaki varlığını hatırlatmak, güvenli bisiklet yollarına olan ihtiyaca vurgu yapmak amacıyla gerçekleştirilen turda kadınlar şık kıyafetler ile bisiklete binerek belediye meydanından marinaya devam edip Yeniköy ve Türkkuyusu caddesi üzerinden şehir merkezine pedal çevirerek yine Belediye Meydanında toplanıp, Kısa bir müzik şöleniyle turu tamamlıyoruz.” diyen organizasyon yetkilileri, “Yaklaşık 150 kadar kadının katılmasını beklediğimiz turda, herhangi bir gruba veya kuruluşa bağlı olmayan gönüllü kadınlar, diledikleri gibi süsledikleri bisikletleriyle kentin çehresini değiştirecek.
Bu bir farkındalık eylemidir. Öncelik kadınların önde olmasıyla birlikte çocukların ve erkeklerinde desteklediği bir tur olmuştur.” dediler.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ