bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BODRUM SANAT ÇALIŞTAYI BAŞLADI

BODRUM SANAT ÇALIŞTAYI BAŞLADI
pisisoft

Bodrum Sağlık Vakfı bünyesinde bu yıl 5. kez “Sanatla Engelleri Aşıyoruz” sloganı ile düzenlenen ve seramik başta olmak üzere tekstil ve özgün baskıların yapılacağı 5. Erkan Dülgeroğlu Sanat Çalıştayı başladı.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde Bodrum Sağlık Vakfı bünyesinde bu yıl 31 Ekim – 4 Kasım arasında “Sanatla Engelleri Aşıyoruz” sloganı ile düzenlenen ve seramik başta olmak üzere tekstil ve özgün baskıların yapılacağı 5. Erkan Dülgeroğlu Sanat Çalıştayı, Turgutreis Mahallesi’ndeki Bodrum Sağlık Vakfı Gamze Çarmıklı Sanat Atölyesi’nde başladı. Bluart Dijital Dekorasyon ana sponsorluğundaki çalıştaya Bodrum’da yaşayan el sanatları, seramik, tekstil, tasarım, grafik tasarım, özgün baskı, resim ve heykel sanatçıları destek verirken çalıştayın ilk gününde yapılan sunumun ardından gerçekleştirilen atölye çalışmasında sanatçılar engelli çocuklar ve gençlerle birlikte resim, heykel ve seramik çalışmalarına katıldı. Çalıştay süresince yapılan eserlerin 4 Kasım tarihinde Gamze Çarmıklı Sanat Galerisi’nde sergileneceği ve engelliler yararına satışa sunulacağı belirtildi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ