bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür,  Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum Rotary Kulübüne 14 yeni üye…

Bodrum Rotary Kulübüne 14 yeni üye…
dr mehmet aşık

Bodrum Rotary Kulübü toplantısında, özel misafirleri eşliğinde 14 yeni üyesi için üye kabul töreni organize edildi.
Bodrum da düzenlenen toplantıya, Rotary Kulübü 2440. Bölge Guvarnörü Ertan Soydan Guvarnör yardımcısı Vedat Altuglu da katıldı.
Yeni üyelerin kabul törenin de üyelerin rozetlerini Bölge Guvarnörü Soydan ve yardımcısı Altuğlu ile Bodrum Rotary Kulübü Başkanı Dilek Fora birlikte taktılar.
Toplumsal hizmetler yapmak amacı ile çalışmalar yürüten Bodrum Rotary kulübüne yeni üye olarak Pınar Doyar, Banuhan Keten, Melisa Tekin, Gökhan Tekin,Halil Vural, Elif Mimaroğl, Neşe Metin, Hüseyin Zöngür, Serap Yenici, Sibel Tilbaç, Nurcan Alper, Murat Gökyokuş, Handan İlağa, ve Onur üyesi olarak Prof Özer Ozankaya kulüp rozetleri takıldı.
Tören sırasında Klübe kabul edilmekten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.
Bodrum Rotary Kulübüne tarihinde ilk defa aynı anda bu kadar çok üye kazandırmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Dönem Başkanı Dilek Fora, Yönetim Kurulu ve tüm Klüp üyeleri ile birlikte çok mutlu olduklarını söyledi.
Üye kabul törenine katılan konuklar arasında, Konya Rotary Kulübü, Milas Rotary Kulübü, Rotaract Klübü, Karia Rotary Klübü, başkanları ile Guvarnör eşi Zehra Soydan ve Klüp üyeleri katıldı.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ