Bodrum Limanına lağım suyu aktı

0
 
Bodrum Limanı’na kanalizasyon sularının akması vatandaşların tepkisini çekti.
Geçtiğimiz günlerde Belediye Meydanı bölgesinden geçerken etrafa yayılan kokunun kanalizasyon akan sudan kaynaklandığı anlaşıldı. Limana lağım suyu aktığı belirlendi. Lağım sularının limana  akması, kötü bir görüntü oluşturdu.
Çevre duyarlılığından sık sık söz edilen turizm kenti Bodrum’da yaşanan bu sorun, yapılan ihbarla ve limandaki yetkililer Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğüne (MUSKİ) bildirildi.
Terfi  pompa motorunda yaşanan sıkıntı nedeniyle  böyle bir sorunun yaşandığı belirtildi. Pompanın bakımın yapıldığı bildirilmesinden kısa bir sonra suyun akışı  durdu.
Ancak yaklaşık 2 saat boyunca limana lağım suyu akmış oldu.
Paylaş
Önceki İçerikHakemler Ya Kör, Ya da Bodrumspor’a Tahammülleri Yok
Sonraki İçerikAUTO KING ARTIK BODRUM’DA
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here