BODRUM KAYMAKAMININ AÇIKLAMASI

0
BODRUM KAYMAKAMI BEKİR YILMAZ

Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz Bodrum’da meydana gelen su baskınlarıyla ilgili bir açıklama yaptı. Kaymakam Bekir Yılmaz’ın basın kuruluşlarına gönderdiği basın açıklaması aynen şöyle:

“Bugün öğleden sonra saat 14.40 ile 17.00 arası ilçemiz m2 ye yaklaşık 45 kg yağış almıştır. Yağış dolayısıyla anayol gümbet kavşağında trafiğe kapanmıştır. Dere yataklarının bulunduğu Gümbet, Yokuşbaşı, Dere sokak ve Bitez mahallemizde işyerleri ve konutlar su baskınına maruz kalmış, araçlar mahsur kalmıştır. Su tahliyesi ve temizleme çalışmaları Kaymakamlığımız koordinesinde devam etmektedir. Çalışmalara, M.Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi, AFAT, UMKE, Kızılay ekipleri katılmaktadır. Şu an itibariyle sel nedeniyle bir can kaybı, yaralanma, kayıp veya mahsur kalma söz konusu değildir.

Vatandaşlarımızın özellikle elektrik çarpmalarına karşı dikkatli olmaları trafo ve elektrik dağıtım kutularından uzak durmaları, meterolojik duyuruları dikkatli takip etmeleri önemle rica olunur.”

Bekir YILMAZ Bodrum Kaymakamı

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da hayat felç
Sonraki İçerikHortum Bodrum’a kadar geldi, yön değiştirdi
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here