bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum için Altın Yılbaşı Kampanyası

Bodrum için Altın Yılbaşı Kampanyası
pisisoft

 

Bodrum merkeze 30 kilometre uzaklıktaki Mumcular bölgesinde hayata geçirdiği on beşin üzerinde proje ile birçok aileye sıcak bir yuva veren Altın İnşaat, en düşük faiz ve uzun vade seçenekleri ile herkesi ev sahibi yapmak için kolları sıvadı.

Kemal Altun’un sahibi olduğu ve 2004 yılından bu yana Bodrum’un Mumcular bölgesinde hayata geçirmeye başladığı projelerle adını duyuran Altın İnşaat, imkanı olan herkesi ev sahibi yapmak için kaçırılmayacak kampanyalar yapıyor.

Mumcular merkezinde yer alan ve son projeleri Turkuaz Evleri ile Manzara Evleri’nde ev sahibi olmak isteyenlere %0.98 banka faiz oranı ve 72 aya varan vade imkanı sunan Altın İnşaat, Bodrum’a 20 dakika, havaalanına 10 dakika mesafede bulunan projelerinde ev sahibi olmak isteyenler için fırsat yaratıyor.

Bodrum’un ulaşılamayacak fiyatlarından yakınanlar, trafik ve kalabalığından şikayet edenlere alternatif bir yerleşim yeri olduğunu ve bu yüzden 2004 yılından bu yana Mumcular Bölgesi’nde projelerini hayata geçirdiklerini dile getiren Kemal Altun, yaptıkları kampanyayı ve projelerini şu şekilde anlatıyor; Bodrum’un hızlı gelişmesine paralel ve çok daha hızlı gelişen bir bölge olan Mumcular, çok yakın zamanda mahalle olmanın ötesine geçerek, ilçe olma yolunda ilerliyor. Bu da Mumcular Bölgesi’nde yapılacak yatırımların daha da kıymetleneceği anlamını taşıyor.

Mazı, Çökertme ve Ören gibi sahillere çok yakın olma avantajı da taşıyan Mumcular, bir ilçede olması gereken her türlü sosyal alana sahip. Bölgeye yatırım yapmamızın önemli nedenlerinden biri olan bu avantajların yanısaıra Bodrum’un her imkanına sahip, bakir doğası ve yaşam maliyetlerinin düşük olması gibi artı değerleriyle, bu bölgeyi yaz-kış oturulmaya daha da elverişli yapıyor.

Yılbaşı Kampanyası

Oturuma hazır, yaşamın başladığı, kat mülkiyeti ve iskânı alınmış olan, 70 – 125 metrekare dairelerin yer aldığı projelerde, Bodrum’u kendi sahibi olduğu evde yaşamak isteyenler için bir yılbaşı kampanyası başlattık. Anlaşmalı olduğumuz bankaların sunduğu %0.98 banka faiz oranıyla, 72 aya varan vadelerle yepyeni ve kaliteli bir yaşama adım atmanın imkanını sağladık.

Altın İnşaat olarak bu bölgede hayata geçen her projemizde kullandığımız ürün ve işçilik kalitemiz aynı standartlar gözetilerek tamamlanmıştır. “Projelerimizde hayata geçirdiğimiz evlerin tamamında tasarımlar yapılırken, tüm odalara güneş girecek şekilde konumlanmasına önem veriyoruz. En Kaliteli malzeme ile konforu ve güvenliği Altın İnşaat projelerinin olmazsa olmazı yapıyoruz.

İnşa ettiğimiz evler sayesinde çok mutlu aileler kazandık. Bizim için her proje mutlu bir aile ve sıcak bir yuva anlamını taşımaktadır. Bu da bizim sosyal görevimiz. O nedenle yuvanızda huzurlu bir yaşam için sadece inşaat değil, güven de inşa ediyoruz.”

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ