bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfına minibüs bağışı

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfına minibüs bağışı
pisisoft

Bodrum’da düzenlenen konserin geliriyle alınan minibüs, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfına bağışlandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Bodrum Belediyesi ana sponsorluğunda 14 Eylül’de gerçekleştirilen “7. Geleneksel C-Majör İş’ten Sesler Korosu” konserinin geliriyle 22 kişilik minibüs satın alındı.

Minibüs düzenlenen törenle vakfa teslim edildi.

Vakfın ana binasındaki törene vakıf yönetim kurulu başkanı İbrahim Akkaya, yönetim kurulu üyeleri, C-Majör İş’ten Sesler Korosu Kurucusu Recai Çakır, koro üyeleri, vakıf öğrencileri, çalışanları ve gönüllüler katıldı.

Recai Çakır, yaptığı konuşmada, C-Majör’ün iş insanlarından oluşan bir iyilik hareketi olduğunu ve bugüne kadar yedi konser verdiklerini söyledi.

Son konserin vakıf yararına yapıldığını hatırlatan Çakır, konserden elde edilen gelirle minibüs aldıklarını belirtti.

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya da vakıftaki 180 engelliden 165’inin servislerle evlerinden alınarak vakfa getirildiğini ifade ederek, bağışta emeği geçenlere teşekkür etti.

Minibüs teslim edildikten sonra destekçilere vakfın öğrencileri tarafından hazırlanan teşekkür plaketleri verildi. Daha sonra törene katılanlar, konserde önemli bir miktarda bağış yapan Denizbank’ın Turgutreis Şubesine giderek, şube müdürü ve çalışanlarına teşekkür etti.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ