Bodrum Cem Evi’nde temizlik çalışması

0

Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle kurulan Bodrum Cem Evi, Bodrum Belediyesi Cenaze Hizmetleri Birimi tarafından düzenli aralıklarla temizleniyor.
Konacık’ta yer alan Bodrum Cem Evi’nde Bodrum Belediyesi Cenaze Hizmetleri Birimi tarafından temizlik çalışması yapıldı. Ayda iki kere yapılan temizlik çalışmaları ile ibadetlerini yapmak, inanç ve geleneklerini yaşatmak isteyen Bodrum’daki Alevi vatandaşlara en uygun ortamın sunulması amaçlanıyor.
Çalışmalar kapsamında ekipler, yağmur çamur gibi mevsimsel şartlar nedeniyle tozlanan binanın iç dış camlarını, yerleri ve halıları sildi; lavaboları temizledi ve etrafı tozlardan arındırarak en iyi şekilde halkın hizmetine sundu.
Birim yetkilileri, çalışmaları ayda iki kez sürdürdüklerini, Bodrum genelinde bulunan camilerde de aynı çalışmaları düzenli olarak yaptıklarını belirtti.

 

 

Paylaş
Önceki İçerikBodrum’da caz rüzgarı
Sonraki İçerikDeniz Dibi Temizliği Turgutreis’te devam etti
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here