bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BODRUM CAMPUS’TA KURSLAR BAŞLIYOR

BODRUM CAMPUS’TA KURSLAR BAŞLIYOR
allkaria
Uzun bir süredir, Bodrum’da açtığı çeşitli kurslarla, başarı elde eden Bodrum Campus, Kişisel Gelişim Eğitimleri Bölümü ile de sektöre getirdiği yenilikçi ve güçlü yanını çözüm ortakları Bilgi Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi Bilgi-Eğitim ve Kadir Has Üniversitesi ile ortak sertifika programları yanı sıra, birçok Atölye Programlarını Bodrumlulara sunuyor.
Konuşarak İngilizce Kursları
İlokul 2-3-4. Ortaokul 5-6-7-8, ve Lise sınıf öğrencilerine yönelik hazırlanan kolejlerde okutulan İngilizce eğitim programının, 10’ar kişilik sınıflarda başlatılacağını söyleyen Bodrum Campus Müdürü Selva Salbaş,  ”İngilizce eğitiminde iletişim esastır. Bu nedenle iletişimi güçlendiren  “Tümdengelim” metodunun uygulandığı programdır. En fazla 12 kişilik sınıflarda A1, A2, B1 B2 olmak üzere 4 kurstan oluşmaktadır. Her kursta okuma, yazma, dinleme ve karşılıklı konuşma becerileri geliştirilir. Kurslar sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifa veriliyor.” diye konuştu.
Kursta yetişkinler içinde sınıf açılıyor. Bu sınıfta Bodrum Campus,  kahvenizi yudumlarken, İngilizce’yi öğrenmek ve geliştirme imkanı sunuyor. 8-12 kişilik sınıflarda verilecek 3 kur ve 180 saatin sonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifa veriliyor.
Yaratıcı Drama, Drama ve Konservatuar’a Hazırlık Sınıfı
Bodrum Campus’te Ekim ayı başında, Emre Kınay ile birlikte Amelie Nothomb’un romanından sahneye uyarlanan ‘kara sohbet’te oynayan ve sahnede gerçekten ağlayan Arif Akkaya’nın yönetiminde Yaratıcı Drama, Drama ve Konservatuar’a Hazırlık Sınıfı çalışmalarına başlıyor. Arif Akkaya kurs ile ilgili, “Yaratıcı Drama, Drama ve Konservatuar’a Hazırlık Sınıfımızda; doğru nefes almayı öğrenmek ile başlayan süreç, beden dilimizi öğrenmek, özgüveni geliştirmek, kendimiz doğru ifade etmek ve ‘oyun oynayarak’ öğrenmekle devam edecektir” dedi.
Moda Tasarımı, üniversitelere Hazırlık Kurs Programı
Bodrum Campus’un Müdürü Selva Salbaş, Moda tasarım kursu ile ilgili bilgi verirken, kurslara lise mezunları, son sınıf öğremcileri ve yeni bir kariyer arayan veya mevcut mesleki gelişimi hedefleyen herkesin katılabileceğini söyledi Selva Salbaş,“12 hafta sürecek olan programa katılanlar, bu süre sonunda moda okullarına kabul edilmek için önemli bir şansa sahip olacalşardır.” dedi.
Bodrum Campus’te ayrıca resim, İyengar Yoga, MEB onaylı kişisel gelişim kursları veriliyor.
Detaylı Bilgi İçin: http://www.bodrumcampus.com
REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ