bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum bu yaz susuzluk çekmeyecek

Bodrum bu yaz susuzluk çekmeyecek
allkaria

Demokrat Parti (DP) Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar, Mumcular’da
gerçekleştirdiği seçim çalışmalarının ardından Mumcular Barajı’na giderek incelemelerde bulundu. Barajda su seviyesinin yükseldiğini söyleyen Kaynar; “yapacağımız çalışmalarla Bodrum bu yaz susuzluk çekmeyecek” dedi.

DP Bodrum Belediye Başkan adayı Halil İbrahim Kaynar Mumcular Barajı’nda incelemelerde bulundu. Bodrum’un bu yıl ortalamanın çok üstünde yağış aldığına dikkat çeken Kaynar; “Aşırı yağışlar Mumcular Barajı’nı doldurdu. Normal şartlarda bu yaz susuzluk çekmememiz lazım. Ancak sadece barajın dolu olması susuzluk problemini ortadan kaldırmıyor. DSİ’nin döşediği borular sürekli patlıyor.

Bodrum’un altyapısında çok kaçak var. Çok ciddi bir planlama yapmamız gerekiyor. Biz şimdiden DSİ ve MUSKİ yetkilileriyle görüşmeler halindeyiz. Yaz için belli bir planlama yaptık. Bodrum Belediye başkanı seçilirsem bu çalışmaları hızlandıracağım. Özellikle yaz aylarında planlı su kesintilerinin önünü keseceğiz. Bodrum bu yıl susuzluk yaşamayacak” dedi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ