bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

BODRUM BİSİKLET AÇILDI

BODRUM BİSİKLET AÇILDI
pisisoft

Doğa sporları açısından bisiklet Bodrum’da önemli bir yer tutuyor. Hem sportif amaçla, hem de ulaşım aracı olarak günümüzde Bodrum’un en sık kullanılan aracı olan bisiklet kullanıcıları için geçtiğimiz Bodrum Bisiklet isimli bir mağaza açıldı.
Satış, servis, kiralama ve otel hizmeti vermek üzere açılan Bodrum Bisiklet mağazası, GHOST, LAPİERRE Carraro marka bisikletlerin de yetkili satıcısı. Her yaş ve her kullanıma göre değişen bisiklet seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan dağ bisikletleri, şehir bisikletleri, çocuk bisikletleri dışında, doğa ve kullanıcı dostu E Hibrit Bisiklet modelleri ile de hizmet verecek.
Muğla Bisiklet Derneği Başkanı Levent Sevil, Accell Bisiklet Satış Müdürü Giray Gelici ve Accell Bisiklet Gn. Müdür Yrd. Selim Ataz’ın katıldığı açılışta kurdele kesme merasimi sonrasında açılışa katılan ziyaretçilere yeni bisiklet modelleri ve hizmetler hakkında bilgiler verildi.
Bodrum’a “İyi Bir Bisiklet Dükkanı” sloganıyla açıldıklarını aynı zamanda da ilk ve tek bisiklet oteli hizmeti veren kuruluşu olduklarını belirten şirket sahipleri Levent Obalar ve Levent Sevil, bisiklet sahiplerinin özenli ve güvenli bisiklet saklamaları için, teslim alırken de temizlik ve bakımıyla uğraşmadan hemen binebilecekleri şekilde bir sistem kurduklarını belirttiler.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ