BODRUM BİSİKLET AÇILDI

0

Doğa sporları açısından bisiklet Bodrum’da önemli bir yer tutuyor. Hem sportif amaçla, hem de ulaşım aracı olarak günümüzde Bodrum’un en sık kullanılan aracı olan bisiklet kullanıcıları için geçtiğimiz Bodrum Bisiklet isimli bir mağaza açıldı.
Satış, servis, kiralama ve otel hizmeti vermek üzere açılan Bodrum Bisiklet mağazası, GHOST, LAPİERRE Carraro marka bisikletlerin de yetkili satıcısı. Her yaş ve her kullanıma göre değişen bisiklet seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan dağ bisikletleri, şehir bisikletleri, çocuk bisikletleri dışında, doğa ve kullanıcı dostu E Hibrit Bisiklet modelleri ile de hizmet verecek.
Muğla Bisiklet Derneği Başkanı Levent Sevil, Accell Bisiklet Satış Müdürü Giray Gelici ve Accell Bisiklet Gn. Müdür Yrd. Selim Ataz’ın katıldığı açılışta kurdele kesme merasimi sonrasında açılışa katılan ziyaretçilere yeni bisiklet modelleri ve hizmetler hakkında bilgiler verildi.
Bodrum’a “İyi Bir Bisiklet Dükkanı” sloganıyla açıldıklarını aynı zamanda da ilk ve tek bisiklet oteli hizmeti veren kuruluşu olduklarını belirten şirket sahipleri Levent Obalar ve Levent Sevil, bisiklet sahiplerinin özenli ve güvenli bisiklet saklamaları için, teslim alırken de temizlik ve bakımıyla uğraşmadan hemen binebilecekleri şekilde bir sistem kurduklarını belirttiler.

Paylaş
Önceki İçerikBODRUM TİCARET ODASI’NDA SEÇİMLER SONUÇLANDI
Sonraki İçerikGÖRME ENGELLİ VATANDAŞIN BİSİKLET KEYFİ
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here