bodrum olay android uygulama
bodrum olay android uygulama
Bodrum Olay | Bodrum Haber, Bodrum Kültür, Bodrum Magazin, Bodrum Siyaset, Bodrum Spor, Bodrum Cemiyet, Bodrum Son Dakika Haberleri

Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylarından Ahmet Aras MİTSO’da…

allkaria

Bodrum Belediye Başkanlığı için CHP’den aday adayı olan Ahmet Aras, Sosyal Medya Danışmanı Serkan Ceylan ile birlikte Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e Bodrum belediye başkanlığına seçilmesi durumunda yapmak istediklerini anlatan Ahmet Aras, Bodrum ve Milas’ın her zaman birbirini tamamlayan iki komşu ilçe olduğunu söyledi. Bodrum’da turizmcilikle uğraşan ve çeşitli sportif ve sosyal etkinliklere verdiği destekle tanınan Ahmet Aras Milas ve Bodrum’un her zaman işbirliği yapması gerektiğini vurguladı.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Bodrum Belediye Başkanlığı için Ahmet Aras’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ahmet Aras’a başarılar diledi. Bodrum ile Milas’ın her zaman yan yana olmasını arzu ettiklerini belirten Reşit Özer “Biz bunun en güzel örneğini MİTSO ile BODTO arasındaki işbirliğinde ortaya koyuyoruz. İki komşu ve kardeş olda olarak her zaman dayanışma içindeyiz. Bizim bu birlikteliğimizin belediyeler olarak da sürdürülmesi her iki ilçe bakımından güzel bir işbirliği ve dayanışma ortaya koyacaktır” dedi ve Ahmet Aras’a başarılar diledi.

REKLAM ALANI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ