Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylarından Ahmet Aras MİTSO’da…

0

Bodrum Belediye Başkanlığı için CHP’den aday adayı olan Ahmet Aras, Sosyal Medya Danışmanı Serkan Ceylan ile birlikte Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e Bodrum belediye başkanlığına seçilmesi durumunda yapmak istediklerini anlatan Ahmet Aras, Bodrum ve Milas’ın her zaman birbirini tamamlayan iki komşu ilçe olduğunu söyledi. Bodrum’da turizmcilikle uğraşan ve çeşitli sportif ve sosyal etkinliklere verdiği destekle tanınan Ahmet Aras Milas ve Bodrum’un her zaman işbirliği yapması gerektiğini vurguladı.
MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Bodrum Belediye Başkanlığı için Ahmet Aras’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ahmet Aras’a başarılar diledi. Bodrum ile Milas’ın her zaman yan yana olmasını arzu ettiklerini belirten Reşit Özer “Biz bunun en güzel örneğini MİTSO ile BODTO arasındaki işbirliğinde ortaya koyuyoruz. İki komşu ve kardeş olda olarak her zaman dayanışma içindeyiz. Bizim bu birlikteliğimizin belediyeler olarak da sürdürülmesi her iki ilçe bakımından güzel bir işbirliği ve dayanışma ortaya koyacaktır” dedi ve Ahmet Aras’a başarılar diledi.

Paylaş
Önceki İçerikBODRUMSPOR, MANİSASPOR DEPLASMANINA HAZIRLANIYOR
Sonraki İçerikBodrum’un dalış ekibi yine görevde
Ercan Vuranlar
Hürriyet Gazetesinde muhabirlik yapmaya başlayarak gazeteciliğe adım atan Ercan Vuranlar, daha sonra Hürriyet Gazetesi Londra Bürosunda çalışmış ve buradan da emekli olmuştur. Ancak gazeteciliğe Londra’da yayınladığı ilk Türk Gazetesi “Olay” ile, yayıncılığa başlamıştır. Daha sonra sırasıyle İngilizce ‘Green Lanes Express Gazetesi’ ve ‘Günaydın’ gazetelerini yayınlayan Ercan Vuranlar, 2000 yılında Bodrum’a yerleşince Londra’daki bu gazeteleri satmıştır. Londra Olay Gazetesi halen yayın hayatına devam etmektedir..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here